logofhip.png logodebby.png logoconi.png 
70 Km di Cracovia (Polonia) PDF Stampa E-mail
Scritto da http://www.online.datasport.pl/results89/   
mer 21 ottobre 2009

 

Krakowskiego Biegu na Rolkach - Nie Tylko Dla Orłów
WYNIKI ZAWODÓW

 Wyścig na rolkach 70km

Organizator: Gmina Miejska Kraków
Termin: 17 października 2009
Miejsce: Kraków - Błonia
Dystans: 70 km

 

Rank-Nr-Name-            City - Nat - Team -    Dystans - WyniK - [Km/h]

1 105 MILEWSKI PAWEŁ SŁOMCZYN POL KS WILANÓW  70.000km  02:27:13,85 28.53
2 68 MACIULEWICZ RADOSŁAW KOZIENICE POL DEBBY ROLLER TEAM 70.000km  02:27:33,38 28.46
3 101 PLICH KRZYSZTOF POZNAŃ POL INLINE SKATING CLUB POZNAŃ  70.000km  02:27:33,90
TEAMROLLERBLADE.PL 28.46
4 53 SZYMANSKI MAREK POZNAN POL SSWMALTA.PL POZNAŃ  70.000km  02:36:33,66 26.83
5 71 CIBOROWSKI DAMIAN JASŁO POL SPEED JASŁO  70.000km  02:36:33,74 26.83
6 29 BARTOSZEK DAMIAN KATOWICE POL SILESIA SKATING  70.000km  02:40:09,25 26.23
7 15 MAZUR MAREK KATOWICE POL SILESIA SKATING  70.000km  02:40:09,45 26.23
8 22 DRZASTWA PIOTR POZNAŃ POL POLTURBO.PL  70.000km  02:43:19,25 25.72
9 93 SIEBERT PIOTR KOMORNIKI POL SSW MALTA  70.000km  02:44:07,59 25.59
10 31 HARTUNG WOJTEK GDYNIA POL TWISTER TRÓJMIASTO  70.000km  02:44:08,91 25.59
11 10 IGNASZAK MICHAŁ RADZIEJOWICE POL IGNASZAK TEAM  70.000km  02:44:12,77 25.58
12 9 IGNASZAK ŁUKASZ TARTAK-BRZÓZKI POL IGNASZAK TEAM  70.000km  02:44:19,87 25.56
13 74 CIBOROWSKI SEBASTIAN PISZ POL SEBA SPORT  70.000km  02:46:42,73 25.19
14 18 WITEK GRZEGORZ ŁÓDŹ POL ŁÓDŹ  70.000km  02:51:04,58 24.55
15 67 ZADWORNY ZBIGNIEW BYTÓW POL SKF TWISTER TRÓJMIASTO  70.000km  02:51:04,77    24.55
16 96 MAZUR MARCIN DĄBROWA GÓRNICZAPOL SILESIA SKATING  70.000km  02:51:04,85 24.55
17 12 MAJOR ZBIGNIEW KRAKÓW POL STOWARZYSZENIE ROLKARSKIE DRAGON  70.000km  02:51:06,48 24.55
18 95 CIBOROWSKA GABRIELA JASŁO POL JURA SKATING CZĘSTOCHOWA  70.000km  02:51:13,65 24.53
19 11 MACHOWSKI MICHAŁ WARSZAWA POL WARSAW TEAM  70.000km  02:55:09,20 23.98
20 39 KUŁAGA DOMINIK KRAKÓW POL WWW.TORRI.PL  70.000km  02:55:09,69 23.98
21 34 DZIELSKI WOJCIECH KRAKÓW POL NA ROLKACH  70.000km  02:59:18,14 23.42
22 84 LEDINSKY ROSTISLAV CESKE BUDEJOVICE CZE CESKE BUDEJOVICE  70.000km  03:00:28,97 23.27
23 6 ZEGAR DAMIAN ROPCZYCE POL  70.000km  03:00:36,12 23.26
24 27 GRALLA MARCIN KRAKÓW POL  70.000km  03:00:37,81 23.25
25 99 KONEFAŁ PIOTR BOLESŁAWIEC POL  70.000km  03:00:44,21 23.24
26 59 SZOCIŃSKA JOANNA BOLESŁAWIEC POL ASIA- LUCKY RIDER  70.000km  03:00:52,19 23.22
27 26 OLSZOWSKI HENRYK KŁAJ POL KŁAJ TEAM.PL  70.000km  03:03:59,53 22.83
28 58 SZOCIŃSKI GRZEGORZ BOLESŁAWIEC POL GRGUR- LUCKY RIDER  70.000km  03:04:06,40 22.81
29 5 ŁUCEK ŁUCJA GDAŃSK POL  70.000km  03:06:40,08 22.50
30 35 BISZCZAK ROMAN CZĘSTOCHOWA POL JURA SKATING CZĘSTOCHOWA  70.000km  03:07:46,23 22.37
31 45 NOWAK TOMASZ DĄBROWA GÓRNICZAPOL SILESIA SKATING  70.000km  03:11:32,27 21.93
32 80 GRZYB KATARZYNA JASŁO POL SPEED JASŁO  70.000km  03:11:49,59 21.90
33 48 PYZEL PRZEMYSŁAW WARSZAWA POL KS WILANÓW  70.000km  03:11:52,08 21.89
34 63 NALEWAJKA MARTIN CZESTOCHOWA POL JURA SKATING CZĘSTOCHOWA  70.000km  03:17:15,33 21.29
35 37 KROCZEK NORBERT KRAKÓW POL WWW.DEVILINSIDE.PL  70.000km  03:17:21,19 21.28
36 107 MULLER HUBERT GORLICE POL GAZ DO DECHY  70.000km  03:17:23,89 21.28
37 13 ZAWADZKI TOMASZ DĄBROWA GÓRNICZAPOL SILESIA SKATING  70.000km  03:21:03,36 20.89
38 51 PFEIFER DARIUSZ RYBNIK POL SILESIA SKATING  70.000km  03:25:35,39 20.43
39 83 DRACZ ROBERT ZABAWA POL WHITE SPORTS KRAKÓW  70.000km  03:25:58,51 20.39
40 57 ZAJDEL IGOR KRAKÓW POL NA ROLKACH  70.000km  03:28:57,73 20.10
41 64 SZMYT RAFAŁ POZNAŃ POL POLTURBO.PL  70.000km  03:29:09,98 20.08
42 106 MACHALICA KATARZYNA KRAKÓW POL  70.000km  03:29:33,84 20.04
43 7 SYGUŁA MAREK BOLESŁAWIEC POL STOWARZYSZENIE ROLKARSKIE DRAGON  70.000km  03:31:24,20 19.87
44 23 STAŚTO MARTA KRAKÓW POL NA ROLKACH  70.000km  03:31:27,33 19.86
45 65 KUCHAREK GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZAPOL  70.000km  03:34:04,41 19.62
46 17 PACIEJ JACEK DĄBROWA GÓRNICZAPOL SILESIA SKATING  70.000km  03:34:05,07 19.62
47 3 JANIAK JAN KAZIMIERZ KRAKÓW POL STOWARZYSZENIE ROLKARSKIE DRAGON  70.000km  03:36:26,30 19.41
48 103 ISTRATI TOMASZ KRAKÓW POL NIEZRZESZONY  70.000km  03:36:28,74 19.40
49 54 GRELOWSKI KRZYSZTOF POZNAŃ POL SSW MALTA POZNAŃ  70.000km  03:42:11,74 18.90
50 55 LUKS IWONA KRAKÓW POL  70.000km  03:44:13,81 18.73
51 97 MAZUR WALDEMAR DĄBROWA GÓRNICZAPOL SILESIA SKATING  70.000km  03:44:23,20 18.72
52 38 BRZEGOWSKI JANUSZ KRAKÓW POL WWW.TORRI.PL  70.000km  03:44:40,81 18.69
53 4 WEISMAN MARCIN śORY POL SILESIA SKATING  70.000km  03:45:35,10 18.62
54 49 LEPA ŁUKASZ ŁÓDŹ POL  70.000km  03:52:21,83 18.08
55 25 WALCZYK MONIKA KRAKÓW POL  70.000km  03:59:11,78 17.56
56 40 JAMRÓZ BOLESŁAW KRAKÓW POL S.R. DRAGON KRAKÓW  70.000km  04:01:01,48 17.43
57 94 WRONA SZYMON BRZESKO POL  70.000km  04:01:19,99 17.40
58 73 KOCHANOWSKI MARCIN KRAKÓW POL NA ROLKACH  70.000km  04:18:23,39 16.25
59 47 ZAWADA KAZIMIERZ SKAWINA POL S.R. DRAGON KRAKÓW  70.000km  04:20:32,81 16.12
60 79 CIBOROWSKI WALDEMAR PISZ POL CIBOR TEAM PISZ  59.500km  04:26:12,19 13.41
61 70 TKACZ MICHAŁ KRAKÓW POL NA ROLKACH  52.500km  02:55:51,83 17.91
62 46 SYKUT PIOTR POZNAŃ POL SSW MALTA  49.000km  02:35:54,10 18.86
63 78 CIBOROWSKA IRENA PISZ POL CIBOR TEAM PISZ  49.000km  03:44:29,86 13.10
64 2 IGNASZAK MAREK KRAKÓW POL DRAGON-LUCKY RIDER  45.500km  02:23:12,96 19.06
65 102 KUBISIAK SZYMON KRAKÓW POL NA ROLKACH  45.500km  03:16:33,78 13.89
66 75 CIBOROWSKI BASTIAN PISZ POL SEBA SPORT  42.000km  01:47:18,02 23.49
67 69 SOPATA GRZEGORZ KRAKÓW POL  42.000km  02:40:40,13 15.68
68 98 MICHALSKI TOMASZ KATOWICE POL  42.000km  03:09:44,01 13.28
69 76 CIBOROWSKI NATAN PISZ POL SEBA SPORT  38.500km  02:05:06,11 18.47
70 104 DYZMANN AGNIESZKA POZNAŃ POL SSWMALTA.PL POZNAŃ  35.000km  01:35:00,21 22.11
BĘBNOWSKI DORYSOWYWANY DARIUSZ
71 14 KRAKÓW POL POWERSLIDE TEAM - STOWARZYSZENIE  35.000km  03:16:29,84
ROLKARSKIE DRAGON 10.69
72 44 SOWA RAFAŁ SKAWINA POL  28.000km  01:40:04,71 16.79
73 32 HARTUNG MAJA GDYNIA POL TWISTER TRÓJMIASTO  24.500km  02:01:01,38 12.15
74 43 BISZCZAK MAREK CZĘSTOCHOWA POL JURA SKATING CZĘSTOCHOWA  21.000km  01:16:56,00 16.38
75 72 CIBOROWSKI ALAN JASŁO POL SPEED JASŁO  17.500km  01:10:55,58 14.81
76 62 ALANKIEWICZ ADAM POZNAŃ POL SSWMALTA.PL POZNAŃ  17.500km  01:46:24,41 9.87
77 91 WRONA JACEK KRAKÓW POL CRACOV TEAM  14.000km  01:29:27,04 9.39

 
< Prec.   Pros. >